Ansatte i Lillehammer Liftutleie

Ring oss på telefonnummer
948 87 000

Lillehammer Liftutleie – Hovedkontor

Kai Stinterud

Kai Stinterud

Daglig Leder

Kenneth Bruvang Andresen

Kenneth Bruvang Andresen

Utleier

Regina Skrukkerud

Regina Skrukkerud

Klargjører

Ståle Grønvold

Ståle Grønvold

Utleier/klargjører

Telefon:48192333
Epost: stale@lillehammerliftutleie.no

Tommy Solberg

Tommy Solberg

Sjåfør

Telefon: 46929150
Epost: tommy@lillehammerliftutleie.no

Rune Solberg

Rune Solberg

Sjåfør

Kjetil Hagen

Kjetil Hagen

Stillasansvarlig

Telefon: 97419606‬
kjetil@lillehammerliftutleie.no

Daniel Strangstad

Daniel Strangstad

Serviceansvarlig/salgsansvarlig tilhenger

Eistein Raabe Hegge

Eistein Raabe Hegge

Eier

Roger Hjelmstadstuen

Roger Hjelmstadstuen

Eier

Telefon: 944 74 444
Epost: roger@lillehammerliftutleie.no

Torleif Seielstad

Torleif Seielstad

Eier

Telefon: 404 07 011‬
Epost: tse@gaus.no

 Avdeling Moelv

Erland Reinli

Erland Reinli

Avdelingsleder Moelv

Telefon: 979 56 254
Erland@lillehammerliftuitleie.no

Roger Tajet

Roger Tajet

Utleier, transport og vedlikehold

Telefon: 970 59 510
Roger.tajet@lillehammerliftuitleie.no

 Avdeling Lom

Ole Rune Skansen

Ole Rune Skansen

Utleier, transport og vedlikehold

Telefon: 941 71 111
Lom@lillehammerliftuitleie.no

Ansatte i Lillehammer Liftutleie

Ring oss på telefonnummer
948 87 000

Hafjell Liftutleie

Lillehammer

Gausdal

Lom